paiw.pl

Cennik biur rachunkowych we Wrocławiu

Jeżeli chcesz skorzystać z usług biura rachunkowego we Wrocławiu to doskonałym cennikiem wyróżnia się Biuro Rewident. Jego propozycja jest szeroka i zróżnicowana, a klienci mogą liczyć na profesjonalne i fachowe podejście do ich oczekiwań i wymagań.

Propozycja Biura obejmuje:

  • usługi kadrowo płacowe,
  • usługi księgowe,
  • usługi doradztwa podatkowego.

Co ważne, współpracę fachowcy rozpoczynają od ustalenia fundamentalnych zasad dotyczących z polityką w zakresie księgowości. Przygotowywany jest także zakładowy plan kont. Oczywiście nie bez znaczenia pozostają wymagania oraz struktura firmy klienta. Jeżeli chodzi o doradztwo podatkowe, klient może liczyć na analizę decyzji biznesowych oraz ich ocenę ryzyka z nimi związanego. Dzięki specjalistom, przedsiębiorca może zapoznać się z rozwiązaniami najbardziej korzystnymi dla jego firmy.

Czym zajmuje się Biuro Rewident?

Specjaliści z biura Rewident fachowo i profesjonalnie prowadzą postępowania likwidacyjne i upadłościowe. Oferta obejmuje doradztwo podatkowe dedykowane przedsiębiorcom, a także szkolenia w zakresie rachunkowości. Szeroki jest także wachlarz oferowanych usług kadrowo-płacowych. Można liczyć na sporządzenie list płac, wyliczenie składek ZUS, sporządzenie rocznych informacji o uzyskanych dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych oraz obsługę umów cywilnoprawnych. Co więcej, propozycja obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Fachowcom można zlecić prowadzenie ewidencji ryczałtowych. Biuro zajmuje się także sporządzaniem deklaracji podatkowych.


Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c
Mydlana 1 pok.107/108
51-502 Wrocław

Zobacz także:

Firma windykacyjna

Firma windykacyjna

Białystok biuro rachunkowe

Białystok biuro rachunkowe

Dobre biuro podatkowe w Lublinie – ABAK SYSTEM

Dobre biuro podatkowe w Lublinie – ABAK SYSTEM

Prawnik w Niemczech

Prawnik w Niemczech

Meridian Management - Inwestycje

Meridian Management - Inwestycje